top of page
  • yardencahol

ביטול חופשה בעת מלחמה - ומלונות שהחזירו כסף לישראליים

המציאות הקשה הזו נכפתה עלינו בלי שנרצה בכך, וגם אם הטיסה שלכם בוטלה או לא, החשק לחופשה אצל רובנו לא קיים. אז מה תעשו אם יש לכם חופשה בקרוב שתכננתם מראש, ושילמתם ללא אופציה של ביטול חינם? ולאן כדאי שנחזור אחרי שכל זה ייגמר?


ביטול מלון בזמן מלחמה
ביטול חופשה בזמן מלחמה


מאז תחילתה של מלחמת "חרבות ברזל" ונכון לרגע זה ביטלו מרבית חברות התעופה את טיסותיהן מישראל ולישראל, חלקן עדיין טסות אך ליעדים ספציפיים כמו אתונה או לרנקה. כך שגם אם תרצו להגיע לחופשה שהזמנתם מבעוד מועד באירופה, לדוגמה, לא תוכלו לעשות זאת כרגע. מה שגורם לביטולים רבים של ישראלים במקומות לינה ברחבי העולם. נתחיל מהעובדה שמקום לינה איננו חייב לבטל ו/או להחזיר ללקוחותיו את העלות, גם אם ישנה מלחמה בארצו או כל סיבה אחרת שמונעת ממנו להגיע, במיוחד אם ההזמנה שבוצעה הייתה ללא הסעיף "ביטול חינם".


יחד עם זאת, אפשר להסכים שכולנו בני אדם, וניתן לגלות אנושיות כלפי אלו שלא יכולים להגיע בגלל ענייני מלחמה. אז בדקנו אילו מקומות לינה אפשרו לישראלים לבטל ללא עלות ואף התעניינו לשלומינו, כך שנחזיר להם כגמולם כשהמלחמה תיגמר – ונדע איפה אנחנו אהובים בעולם.


ביטול חופשה בעת מלחמה - כך תעשו זאת:

מלונות ומקומות לינה לא מחוייבים לבטל את ההזמנה שלכם, ללא עלות. לכן קיימת אופציה בכל הזמנה להוסיף עוד כמה דולרים בשביל האופציה לבטל את ההזמנה ולקבל את התשלום בחזרה. במידה ולא בחרתם באופציה היקרה יותר של "ביטול חינם", אתם תלויים ברצון הטוב וההבנה של נציג מקום הלינה. הכנתי לכם נוסח לשליחה למלון או לאתר ממנו הזמנתם את מקום הלינה, במטרה שיבינו את מצבכם ויתחשבו:

Subject: Request for Compassionate Cancellation Due to Unforeseen Circumstances

Dear [Hotel Manager's Name or Hotel Staff],

I hope this message finds you well. I am writing to you with a heavy heart and an unusual request concerning my upcoming reservation at your hotel. My booking details are as follows: [Reservation number, Date of stay].

Regrettably, I must request the cancellation of my booking due to a severe and unforeseen situation in my home country, Israel. As you may be aware, we are currently experiencing a war, making it impossible and unsafe for me to travel as planned.

Under normal circumstances, I would be looking forward to enjoying the comfort and hospitality your establishment is known for. However, this crisis has placed me in a position where traveling abroad is neither feasible nor permissible.

I understand that your cancellation policy typically requires [mention any fees or notice periods], but I kindly ask for your understanding and compassion in waiving these due to the extraordinary and distressing nature of the current events.

I am hopeful that once peace and normalcy are restored, I would have the opportunity to visit your beautiful hotel. Until then, I would be grateful if you could process this cancellation without the usual penalties.

Please let me know if you require any official documentation from my end, such as news reports or a statement from our local government, to process this request.

Thank you for your consideration and support during this difficult time. I look forward to your response and hope to visit in the future under more peaceful circumstances.

Warm regards,

[Your Full Name] [Your Contact Information]


מקומות לינה שמתחשבים בישראליים בזמן המלחמה - שנדע לאן לחזור:


יוון

בסלוניקי החזירו ללא עלות מלונות Pillow Urban Stay Thessaloniki, 72ad Suites Thessaloniki ו-The Caravan b&b Thessaloniki.

באתונה המלונות Sweet home hotel, 360 degrees pop art hotel, Ethereal Athens, Elia Ermou Athens Hotel, Amazon hotel ביטלו את ההזמנה ללא עלות, למרות תנאיה.

במיקונוס ביטלו ללא עלות מקומות הלינה הבאים: Omia Mykonos boutique hotel ו-Tharroe of Mykonos hotel.


דובאי

Radisson blu hotel, Dubai canal view

W Palm

Versace Hotel

Jumeirah Creek Side

Paramount midtown

Sls

Hilton the palm


קפריסין

מלונות Leonardo מבית "פתאל" בפאפוס ובלרנקה שבקפריסין, אירחה ישראלים ודאגה להם במהלך כל השהייה, כמו גם ביטלה ללא עלות הזמנות של אלו שלא יכלו להגיע.

גם מלון הדירות Fat Cow apartments החזיר לישראלים את הסכום המלא עבור ביטול השהייה.ביטולי טיסות בעת מלחמה


מרבית חברות התעופה הזרות ביטלו או יבטלו את טיסותיהן אל ישראל וממנה לחו"ל. לכן עדיף לחכות שטיסתכם תתבטל ולא תבטלו עצמאית, כך תהיו זכאים להחזר מלא.

במקרה שחברת תעופה מבטלת טיסה עקב "כוח עליון" (הוריקן / מלחמה וכו') נוסעיה יהיו זכאים להחזר כספי (ללא פיצוי נוסף) אם היא תבטל את הטיסה.


ביטול טיסות בזמן מלחמה
ביטול טיסות בזמן מלחמה18 צפיות0 תגובות

Comentários


bottom of page