ערכות לידה וקופונים ששווה לך להכיר בשנת 2021!

עודכן ב: אפר 9

מזל טוב! את בהריון או ממש אחרי לידה? אז תדעי שאת זכאית להפתעות והטבות שונות: החל מערכות להריוניות וליולדות במחירים סמליים ועד לקופונים ושוברי הנחה שווים! אז אחרי מחקר מעמיק ברשת, ריכזתי עבורך את כל הקישורים למתנות השוות האלו ממש כאן, מעודכן לשנת 2021:ערכות הריון ולידה - מה הן מכילות ולמה הן ממש משתלמות?

ערכת הריון ו/או ערכה ליולדת היא למעשה חבילת מוצרים שמאפשרת לך להכיר את מגוון החברות והמותגים למוצרי תינוקות. בדרך זו, תוכלי לחסוך מאות שקלים לפני שאת רצה לקנות מוצרים שאחר כך לא תשתמשי בהם. הערכות מכילות ברוב המקרים מוצצים, חיתולים, תמ"ל ועוד. לאחר התנסות בחברות השונות, תוכלי לראות מה יותר מתאים לך ולבייבי ולרכוש בהתאם. בסוף הכתבה מחכה לך קטגוריה עם קופונים ושוברי הנחה - אל תשכחי להשתמש בהם לפני שאת רצה לקנות!


איפה תוכלי לרכוש ערכות לידה במחירים סמליים?


סופר פארם

ערכת לידה ב-9.90 ש"ח, אותה תוכלו לקבל בהרשמה, רק אחרי הלידה ולממש עד 3 חודשים אחרי הלידה, בלחיצה כאן.

מה הערכה כוללת? בסרטון כאן למטה:


סימילאק בשיתוף DNA

מארז ב19.90 ש״ח ליולדת הטרייה (ניתן להירשם לפני הלידה).

מה הערכה כוללת? סימילאק Gold (שלב 1 - 400 גרם), בקבוק אוונט נטורל, מוצץ אוונט נטורל 0-6 חודשים, זוג חיתולי האגיס, משטח החתלה חד פעמי האגיס, 24 מגבוני האגיס באריזת TOGO ואוברול לתינוק מידה NB צבע לבן.

איך רוכשים את הערכה?

מצטרפים למועדון הלקוחות של סימילאק, בלחיצה כאן, בחינם, ומקבלים שובר למייל. המחיר כולל משלוח עד הבית!

צעדים ראשונים

ערכת צעדים ראשונים ושירות הדרכה עד הבית בעלות של 30 ש"ח (התשלום רק במעמד המפגש). בלחיצה כאן.


מוצצים בשיתוף צעדים ראשונים

מארז ב29 ש״ח!

מה הערכה כוללת? מוצץ ובקבוק של MAM, חבילת התנסות של האגיס, שובר לקבלת מטרנה 400 גרם, מרכך כביסה סנו מקסימה 500 מ"ל וסבון רחצה בייבי כיף 90 מ"ל.

איך רוכשים את הערכה? ממלאים את הפרטים בקישור, מקבלים שובר למייל, מגיעים עם השובר ותעודת זהות לאחד מסניפי מוצצים לקבלת הערכה.

בלחיצה כאן.


שילב

ערכת היריון ברשת "שילב" במחיר: 29.90.

מה הערכה כוללת? סימילאק גולד 400 גרם, סימילאק קומפורט 400 גרם, מוצץ ובקבוק אוונט נטורל 125 מ״ל, מוסטלה קרם החתלה, מוסטלה קרם החתלה וסבון רחצה, ומארז התנסות של האגיס!

איך רוכשים את הערכה? ממלאים את הפרטים באתר הזה. עם קוד הSMS שקיבלתם ותעודת זהות, ניגשים לאחת מחנויות הרשת שלידכם, משלמים 29 ש"ח ומקבלים את הערכה!


לנסינו

ערכת התנסות במחיר: 12 שקלים.

מה כוללת: 6 רפידות הנקה, 4 שקיות לאחסון חלב ו-2 דוגמיות של משחת הנקה.

איך רוכשים את הערכה? יש למלא את הפרטים באתר ולשלם דרכו, בלחיצה כאן.


ויקטורי בשיתוף מועדון היולדות DNA ערכה ליולדת במחיר של 29.90 שקלים.

איך רוכשים את הערכה? נרשמים באתר הזה כדי לקבל מארז למשפחה צעירה. לאחר כמה רגעים, מקבלים קוד SMS שאותו מציגים בקופות של אחד מסניפי ויקטורי.

מה הערכה מכילה? סימילאק גולד 400 גרם, זוג חיתולי האגיס, משטח החתלה חד פעמי האגיס, 24 מגבוני האגיס To Go, בייבי כיף קרם למניעת גירויים, סימילאק גולד קומפורט 360 גרם, בקבוק אוונט נטורך, מוצץ אוונט נטורך 0-6 חודשים ואל סבון בייבי כיף לתינוק 750 מ"ל.

בלחיצה כאן.


שופרסל ורמי לוי - משתנה מעת לעת ובהתאם למלאי

לשופרסל ורמי לוי (כל רשת בנפרד) יש ערכות ליולדות, בשופרסל הערכה חינמית לחלוטין, ברמי לוי מהמחקר שערכתי מדובר בסכום ממש מגוחך של 10 ש"ח לערכה, ליולדות טריות, בהצגת ת.ז של האם ותאריך הלידה.

איך מקבלים את הערכה? מגיעים לסניף הקרוב ובהצגת ת.ז (לחברי מועדון בלבד). מומלץ לבדוק מראש אם הערכה קיימת בסניף.

דוגמיות במתנה ליולדת הטרייה


ערכת התנסות של חיתולי פמפרס שלב 1 > בלחיצה כאן.


דוגמיות וקופונים של מוצרי מטרנה > בהרשמה למועדון הלקוחות בחינם, כאן.

כפית 30 למטרנה– כפית זו מעולה לשלב ההתחלתי, בו תינוקות לא שותים 60 מ"ל של חלב ולכן מדידה מדויקת של 30 מ"ל באמצעות כפית זו, כל כך מסייעת בדיוק. בלחיצה כאן.

מאריך כפית למטרנה מתנה- תוספת לכפית תמ"ל שמסייעת להגיע לתחתית האריזה בקלות ו